STK

Tümü

Skal Antalya üyeleri, Crown Plaza Antalya’da buluştu

Skal Antalya üyeleri, Crown Plaza Antalya’da buluştu

Skal Antalya’nın Mart ayı geleneksel öğle yemeği Crown Plaza Antalya’da gerçekleştirildi. Toplantının konusu ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü oldu.

Turizmin başkenti Antalya’nın aktif turizm örgütlerinden olan Skal Antalya, geleneksel aylık öğle yemeğini yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Yemeğin açılış konuşmasını Başkan Uğursal Uğur gerçekleştirdi. Başkan Uğur, Skal oluşumu hakkında bilgi vererek “1939 yılında temeli atılan Skal, günümüzde 6 kıtada varlık göstermektedir” dedi.

Toplantıda Skal Ailesi’nin Antalya ve Türkiye’deki gelişimine büyük emekler veren Skal Antalya üyeleri Münciye Çavuşoğlu, Kaya Gülersan, Serdar Göksel, Salih Çene ve Asuman Tarıman’a birer plaket verildi. Duygu dolu anlara sahne olan plaket töreninde onursal üyeler ayakta alkışlandı.

Skal Antalya’nın bu ayki konuşmacısı ise Skaladies Başkanı Şule Billur oldu. Şule Billur, geçtiğimiz günlerde kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında bir sunum gerçekleştirerek Kadın - Erkek eşitliği hakkında bilgiler verdi.

Başkan Uğursal Uğur, yemekte Skal Antalya’nın yeni sponsoru YZC Medya’yı tanıttı. Yemeğin sonunda ise Ocak, Şubat ve Mart aylarında doğan üyelerin doğum günü kesilen pasta ile kutlandı.