Skal Antalya üyeleri Limak Lara’da buluştu

Skal Antalya üyeleri Limak Lara’da buluştu

Skal Antalya üyeleri Limak Lara’da buluştu

29 Kasım 2019 Cuma

Skal Antalya Kasım ayı geleneksel yemekli toplantısını Limak Lara’da Genel Müdürü İzzet Ademoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun turizm otelcilik hizmetlerine yansımaları konulu sunumu Pamfilya BT adına Emre Aksu yaptı. Merak edilen konular katılımcılar tarafından yöneltildi. Başkan Cüneyt Kuru önümüzdeki sezon hedefleri hakkında bilgilerini paylaştı.

Katılımcılardan POYD Başkanı Ülkay Atmaca 2019 sezonunu değerlendirip, fuar ziyaretlerinin izlenimlerini paylaşıp, 2020 sezonundan en az 2019 kadar beklentileri olduğunu belirtti. Miracle Resort Genel Müdürü Ahmet İllez 2020 sezonu ile ilgili görüşlerini bildirdi.

Skal Yönetim Kurulu üyelerinden Agah Öcal ve Derya Billur da söz alarak, Londra’daki WTM fuarı izlenimlerini paylaştılar.  Kasım ayında doğanların doğum günleri kutlanıp, yeni üye Arda Erdal’a belgesi takdim edildi.

Başkan Kuru 21 Aralık’ da Barut Lara’da yapılacak geleneksel Spouse Night davetine katılımın yüksek olmasını rica etti. Başkan Kuru, aynı tarihte USDF Toplantısı’nın Antalya’da yapılıyor olmasından dolayı tüm USDF Yönetim Kurulu ve 17 SKAL Kulübünün Başkanlarının da katılması nedeniyle tüm üyelerin iyi bir ev sahipliği için şimdiden çalışmalara başlaması gerekliliğini vurguladı.Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN