Skal Antalya Yılsonu Gala Gecesi Hillside Su’da gerçekleşti

Skal Antalya Yılsonu Gala Gecesi Hillside Su’da gerçekleşti

Skal International Antalya, geleneksel “Yılsonu Eşli Gala Gecesi ve Ömür Çağlar Burs Fonu Çekilişi” Tunç Batum’un ev sahipliği ile Hillside Su Otel'de...

Skal International Antalya, geleneksel “Yılsonu Eşli Gala Gecesi ve Ömür Çağlar Burs Fonu Çekilişi” Tunç Batum’un ev sahipliği ile Hillside Su Otel'de gerçekleştirildi. Skal Antalya üyelerinin ve seçkin konukların katıldığı gecede turizm eğitimi alan öğrencilere destek amacıyla kurulmuş olan Ömür Çağlar Burs Fonu için yapılan piyango çekilişi de büyük ilgi gördü.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!