Skal Antalya'ya 3 yeni üye

Skal Antalya'ya 3 yeni üye

Skal Antalya, Haziran ayı yemekli toplantısını Crowne Plaza Antalya'da gerçekleştirdi. Toplantıda 3 turizmci Skal Antalya üyeliğine kabul edildi.

Skal Dünya Başkanı Salih Çene'nin de katıldığı yemeğe Antalya Skal üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Gerçekleştirilen toplantıda Trio To Do Danışmanlık - Eğitim ve Medya'dan Şule Billur, Crowne Plaza Antalya Genel Müdürü Fatih Caner ve Barut Kemer Genel Müdürü Asım Burak Kıpçak Skal Antalya üyesi oldu. Skal Antalya Haziran ayı yemekli toplantısının bu ayki konuğu ise ICF Airport Genel Müdür Yardımcısı Melih Dipova oldu. Dipova, havaalanları ile ilgili Skal Antalya üyelerine bir sunum gerçekleştirdi.

 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!