Şöhret Pakiş, Fransa’da su parklarının mutluluğa katkısını anlattı

Şöhret Pakiş, Fransa’da su parklarının mutluluğa katkısını anlattı

Bu yıl 101. yılını kutlayan dünyanın en büyük sektörel organizasyonu IAAPA, 100’den fazla ülkeden 15.000’den fazla sektör profesyonelini Fransa’da bir araya getiriyor.

Aylar öncesinde tamamen dolan fuarın her yıl heyecanla beklenen konferans programında Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş, sektörün mutluluğa katkısı içerikli sunumu ile konferans programında keynote konuşmacı olarak yer aldı. 

Pakiş, daha önce IAAPA Avrupa Berlin konferans programında Türkiye eğlence sektörünü anlatmıştı. Bu programda mutlu şehirler ve mutlu insanlar için sektörümüzün önemini anlattı. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!