Sosyal medyayı en iyi kullanan oteller ve turizm firmaları belli oldu

Sosyal medyayı en iyi kullanan oteller  ve turizm firmaları belli oldu

Social Media Awards Turkey 2019’da kazananlar belli oldu.

SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri, tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarını tamamen tarafsız ve veriye dayalı olarak hazırlanan SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre değerlendiriliyor.

İşte, Social Media Awards Turkey 2019’da ödül alan otel, tur şirketleri, havalimanları ve hava yolu şirketleri.

Oteller

Altın - Çırağan Palace Kempinski Istanbul
Gümüş - Gloria Hotels & Resorts
Bronz - Aska Lara Resort&SPA

Tur Şirketleri

Altın - Neredekal.com
Gümüş - Prontotour
Bronz - Setur

Havalimanları
Altın - İGA İstanbul Yeni Havalimanı
Gümüş - İstanbul Sabiha Gökçen International Airport
Bronz - TAV Airports

Hava Yolları
Altın - Türk Hava Yolları
Gümüş - Pegasus Hava Yolları
Bronz - Atlasglobal

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!