Havacılık

Tümü

Southwind Airlines, Moskova-Antalya uçuşlarına başladı

Southwind Airlines, Moskova-Antalya uçuşlarına başladı

Sheremetyevo Havalimanı basın servisi tarafından yapılan açıklamada, Türk hava yolu şirketi Southwind Airlines’ın Cumartesi günü Antalya’dan Moskova’ya uçuş programına başladığı belirtildi.

Gazetem.ru’nun haberine göre, Sheremetyevo Havalimanı basın servisinin yaptığı açıklamada geçtiğimiz cumartesi günü Türk hava yolu şirketi olan Southwind Airlines’ın remi olarak Antalya’dan Moskova’ya uçuş programının başladığı duyruldu. Uçuşların günlük seferler şeklinde Airbus A330 ve A321 ile gerçekleştirileceği ifade edildi.

Havayolu firması tarafından yapılan açıklamada şu şekilde; “Southwind Airlines tarafından düzenli uçuşların açılması, en popüler destinasyonlardan biri olan Moskova-Antalya güzergahında Rus yolcular arasındaki yüksek talebin karşılanmasına yardımcı olacak. Türkiye; zengin bir tarihe, iyi gelişmiş bir turizm altyapısına ve gezginlerin sonbaharın sonlarına kadar denizin ve sıcak güneşli günlerin tadını çıkarmasına olanak tanıyan rahat bir ılıman iklime sahip bir ülke. Yolcular, havayolu taşıyıcısının hizmet vereceği modern Terminal C’deki yüksek hizmet seviyesini takdir edeceklerdir.