Spice Hotel yöneticileri, kaliteli hizmet için doğada motive oldu

Spice Hotel yöneticileri, kaliteli hizmet için doğada motive oldu

Çalışanları ve yöneticileri için eğitim ve atölye çalışmalarını hiç aksatmadan sürdüren Antalya’nın gözde otellerinden Spice Hotel & Spa Belek yöneticileri, son olarak benzersiz bir etkinliğe daha imza attı.

Bir tüm gün etkinliği olarak tasarlanan organizasyon vesilesi ile yoğun geçen sezonun ardından tesis yöneticilerinin hava sıcaklığını da makul olmasını fırsat bilinerek doğayla buluşmaları sağlandı. Eğlenceli aktivitelerin yanında bakış açılarını geliştirecek gayet keyifli aktivitelerde yapan tüm Spice yönetim ekibi öncesinde binicilik eğitimi aldı ve ardından yetkili hocalar tarafından verilen Atlar ile ilgili bir brifinge katıldı. Açık havada gerçekleşen tabak boyama atölyesinde ise her bir katılımcı yeteneklerini gösterme fırsatı buldu. Yaratıcılıkları İle hayranlık uyandıran Spice yöneticileri çalışmalarını mini sergi vasıtası İle sergileme fırsatı da yakaladı.

Spice Hotel & Spa Genel Müdürü Murat Yılmaz Zeren yaptığı açıklamada; “Sadece üst yönetim değil tüm çalışanlarımız için muadil organizasyonları fırsat buldukça yapıyoruz. Tüm yıla yayılmış bir programımız var, sezonumuz ne kadar yoğun geçse de bu etkinlik ve eğitim programlarına uymak konusunda kararlıyız. Misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin sebebini tüm çalışanlarımızın motivasyonunun yüksek olmasına bağlıyoruz. Güleryüzümüzün eksik olmaması, sıcak ve samimi servis anlayışımız bu ve benzeri eğitim temelli etkinliklerin sonucudur” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!