Studio GamFratesi’nin tasarladığı Poltrona Frau Coupé yatak, Archiproducts Design Awards kazandı

Studio GamFratesi’nin tasarladığı Poltrona Frau Coupé yatak, Archiproducts Design Awards kazandı

Stine Gam ve Enrico Fratesi tarafından kurulan GamFratesi tasarım stüdyosu, İtalyan lüks mobilya markası Poltrona Frau için tasarladığı Coupé yatak, Uluslararası prestijli tasarım ödüllerinden Archiproducts Design Awards’a layık görüldü.

Coupé yatak, adından da anlaşılacağı gibi, büyük spor otomobillerin klasik şıklığından ilham alınarak tasarlanmış. Poltrona Frau’nun özel üretimi yumuşak ve uzun ömürlü Pelle Frau® deri kullanılarak, titiz el işçiliği ile döşenmiş, farklı aerodinamik çizgilere üretilmiş.

Tasarım oluşumunda yatak başı ve çerçevesi arasındaki ilişkiye özellikle dikkat çekilmiştir: bireyselliğini korurken, genel tasarımın akışkan ve kompakt çizgilerini yücelten ince bir denge ve güç oyununda ahenkli bir şekilde bir araya gelen iki ayrı geometrik formdan oluşuyor.

Ödüllü tasarım, Türkiye’nin tek Poltrona Frau satış yetkilisi BMS A.Ş Etiler showroomunda yer alacak.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!