Otel

Tümü

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, Türkiye’nin en beğenilen otelleri arasında

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, Türkiye’nin en beğenilen otelleri arasında

Türkiye'nin önde gelen lüks otel zincirlerinden biri olan Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace, 2023 yılında Otelpuan.com kullanıcılarının oylarıyla ilk 100 otel arasına girmeyi başardı.

Ödül hakkında Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace’tan yapılan açıklama şöyle: “Denize sıfır, benzersiz bir konumda bulunan ve Topkapı Sarayı mimarisinden esinlenilerek tasarlanmış otel, ultra her şey dahil konsepti, aile ve çocuk dostu atmosferi ve zengin eğlence seçenekleri ile misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır.

Otelpuan.com, Türk turizm sektörünün öncü şirketlerinden Etsgroup bünyesinde faaliyet gösteren, kullanıcıların otel deneyimlerini paylaştığı ve oteller hakkında gerçek değerlendirmeleri okuyabileceği bir platformdur. Bu değerli platformda, Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace'ın 2023 yılında ilk 100 otel arasına girmesi, otelin müşteri memnuniyetine verdiği önemin ve hizmet kalitesinin bir göstergesidir.

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace ailesi olarak, bu değerli başarıyı memnuniyetle karşıladığımızı belirtmek isteriz. Misafirlerimizin memnuniyetini her zaman birinci önceliğimiz olarak görüyoruz ve bu başarımızı, misafirlerimize sunduğumuz üstün hizmet kalitesi ve devamlı iyileştirmelere borçluyuz.

Bu başarıya katkı sağlayan tüm ekip arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve bizi tercih eden misafirlerimize teşekkür ederiz. Swandor Hotels & Resorts - Topkapı Palace olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutma hedefimizi sürdürmeye ve benzersiz konaklama deneyimimizi daha da ileri taşımaya devam edeceğiz.”