Otel

Tümü

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace’a Dünyanın En Lüks Her Şey Dahil Aile Oteli Ödülü

Swandor Hotels & Resorts Topkapı Palace’a Dünyanın En Lüks Her Şey Dahil Aile Oteli Ödülü

Dünyanın her bölgesinden, bir çok kategoride bin otelin yarıştığı World Luxury Hotel Awards’te Swandor Hotels & Resorts - Topkapı Palace geçen yıl olduğu gibi yine bu yıl da Dünya’nın En İyi “Her Şey Dahil Aile Oteli” ödülüne layık görüldü.

Dünya turizm Oscar’ı olarak bilinen, sektör profesyonelleri tarafından her yıl düzenlenen, lüks kategori otellerin “en iyilerinin” değerlendirildiği ve belirlendiği “World Luxury Hotel Awards 2021” ödül töreni ile birlikte kazananlar belli oldu. Organizasyonda Swandor Hotels & Resorts – Topkapı Palace, geçen yıl olduğu gibi yine bu yıl da Dünya’nın En İyi “Her Şey Dahil Aile Oteli” ödülünü almayı başardı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Swandor Hotels & Resort Türkiye Bölge Müdürü Barış Alp, Swandor Hotels & Resorts - Topkapı Palace’ın tamamen yenilenen tesisi ile hizmete girmesinin ardından, pandemi şartlarına rağmen geçen yıl olduğu gibi bu yıl da değerlendirmelerde en üst derece olan “Global” kategoride bu ödülü almaktan dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Pegas Touristik bünyesinde, Swandor Hotels çatısı altında PGS Hotels, Dessole Hotels ve Woovo Hotels markaları ile 5 farklı ülkede 12 otel ile faaliyet gösterdiklerini belirten Alp, pandemi koşulları altında güvenli turizm sertifikası kriterleri ile misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışlarını daha da üst seviyelere çıkarabilmek için çalıştıklarını dile getirdi.