Sway Hotels yeni sezona kapılarını açıyor

Sway Hotels yeni sezona kapılarını açıyor

Türkiye’nin kayak tatilinde sezonu ilk açan oteli Sway Hotels, her yıl olduğu gibi bu yıl da sezonu erkenden başlatıyor. 13-15 Aralık’ta sezon açılış partisiyle sezona merhaba diyecek olan Sway Hotels, ünlü isimlerin de katılımıyla gerçekleşecek partide kayak sporunu keyifli deneyimler ve eğlenceyle buluşturacak.

Kristal kar cenneti Erzurum’un en popüler otellerinden Sway Hotels, pistlerini 2 Aralık’ta misafirlerine açıyor. Kişiye özel hizmeti 181 odada sunabilen ve müşteri memnuniyetini her anlamda kişisel dokunuşlarla benimseyen konforu ön planda tutan otelcilik anlayışıyla hizmet veren otel, bu sene de her sezon olduğu gibi bir çok haftalık etkinlikleri ile iddiasını sürdürüyor.

Sway Hotels, özel ışıklandırma sistemiyle gece kayağına da imkan tanıyan ilk otel özelliğinin yanı sıra Türkiye’de tek olan 1 kilometre uzunluğundaki kızak pistiyle de eğlenceyi doruklara taşıyor. Uluslararası standartlara sahip toplamda 14 km pisti olan Sway Hotels, gündüz ve gece yarışları için özel olarak ışıklandırılmış pistleriyle akşam 20:00’a kadar amatör ve profesyonellere kayak imkanı sağlıyor. Çocuklu ailelerin de sıklıkla tercihi olan Sway Hotels, 450 metrekare kayak odasından, eğitmenler eşliğinde derse kadar tüm imkanları sunuyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!