Talha Görgülü, uzun süreli hapis cezası ile karşı karşıya

Talha Görgülü, uzun süreli hapis cezası ile karşı karşıya

İflas eden Kayı Grubu'nun patronu Talha Görgülü'nün Almanya'da yargılanmasına başlandı.

Alman televizyon kanalı WDR'de yayımlanan haberde Talha Görgülü'nün iflas başvurusunda bulunmak yerine şirketin kasasından 10,5 milyon euro’yu kendi hesabına geçirdiği iddia edilerek, “GTI'nin başkanı Talha Görgülü, uzun süreli bir hapis cezasına çarptırılabilir'' ifadelerine yer verildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!