Tanzanya turizmi, Rusya’da Türkiye’ye rakip oldu

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Rusya’da “turizm destinasyonu” olarak Tanzanya, cuma gününden bu yana Türkiye’nin ardından en popüler ikinci ülke durumuna geldi!

Rusya, 1 Ağustos’tan itibaren Türkiye, İngiltere ve Tanzanya’ya uçuşlara başlama izni verdiğini açıklamıştı. Bu açıklama sonrasında Tanzanya turlarını merak edip araştıranların sayısı 2000 kat, Yandex’te Tanzanya kelimesini ve haritada yerini arayanların oranı 65 kat arttı. Yandex, “Tanzanya’ya dair her bilginin” son 24 saatte rekor talep gördüğünü duyurdu. Ancak Tanzanya’ya gitmeyi planlayanlar, gidiş dönüş uçak bileti fiyatının 150 bin ruble (yaklaşık 2 bin dolar) olduğunu gördü. Yandex, İngiltere aramalarının yedi, Türkiye aramalarının ise beş-altı kez arttığını duyurdu. (Türkrus.com)  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!