TAŞPAKON Gençlik Kolları’na yeni soluk

TAŞPAKON Gençlik Kolları’na yeni soluk

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) Yönetim Kurulu, Taşpakon Gençlik Kolları’na 3 atama gerçekleştirdi.

TAŞPAKON Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklama şöyle: “Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar ile Aytekin Titiz Taşpakon Gençlik Kolları Başkanı, Yaşar Mete ve Berkan Yıldırım ise Taşpakon Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı görevlerine atanmışlardır. Kendilerini tebrik eder, yeni görevlerinde başarılar dileriz.”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!