Tatil için gelmişti, hayatını kaybetti

Tatil için gelmişti, hayatını kaybetti

Antalya'nın Alanya ilçesinde tatil yapan 50 yaşındaki Polonyalı Grzegorzandrzeg Lampa odasında ölü bulundu.

Alanya'nın Payallar Mahallesi'ndeki bir otelde tatil yapan Polonyalı Grzegorzandrzeg Lampa, dün akşam saatlerinde otel görevlileri tarafından odasında hareketsiz halde bulundu. Haber verilmesi üzerine otele gelen sağlık ekipleri Grzegorzandrzeg Lampa'nın yaşamını yitirdiğini belirledi. Yapılan incelemenin ardından Polonyalı Grzegorzandrzeg Lampa'nın cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!