Tatilbudur.com’dan yurt dışında erken rezervasyon fırsatı

Tatilbudur.com’dan yurt dışında erken rezervasyon fırsatı

Tatil yapmayı lüks olmaktan çıkarıp herkese ve her keseye uygun ödeme fırsatları ile birbirinden farklı seçenekler sunan Tatilbudur.com’un yurt dışı...

Tatil yapmayı lüks olmaktan çıkarıp herkese ve her keseye uygun ödeme fırsatları ile birbirinden farklı seçenekler sunan Tatilbudur.com’un yurt dışı erken rezervasyon kampanyalarından yararlananlar karlı çıkıyor.Erken rezervasyon dönemi ile tatilcilere avantajlı indirim fırsatları sunan Tatilbudur.com, bu yıl yurt dışı erken rezervasyonlarında oda başı 400 Euro’ya varan indirim seçenekleri ile tatilcilerin yüzünü güldürüyor. Bangkok’tan Dubai’ye, İtalya’dan Maldivlere dünyanın her yerinde tatil hayallerinizi gerçekleştirmeye devam ediyor. Erken rezervasyon kampanyası sayesinde, indirim fırsatlarından yararlanan misafirler iptal güvence paketi satın alarak son 10 iş günü kalana kadar rezervasyonlarını iptal ettirebiliyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!