Tatilciler, Koronavirüs’ün giremediği Kaş’a yöneldi, Polis sıkı denetim uyguluyor

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Antalya’nın Kaş ilçesinde seyahat kısıtlamasının kalkmasıyla birlikte yola çıkan tatilciler Kaş ilçesine ulaşmaya başladı. Bu kapsamda şehrin giriş ve çıkış noktalarında uzun kuyruklar oluşurken araçların sıkı denetimi yapıldı, kimlikler kontrol edildi.

İlk günden itibaren alınan önlemler, halkın bilinçli ve tedbirli davranmasıyla bugüne kadar Covid-19 vakasına rastlanmayan Kaş'ta ‘yeni normal hayat’ başladı. Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen ve dünya genelinde binlerce insanın ölümüne neden olan salgına karşı alınan önlemler, yeni dönemde de Kaş’ta uygulanmaya devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, ilçeye giriş ve çıkış yapan araçları denetledi.   Kaş-Kalkan istikametindeki Acısu ve Kaş-Antalya yönündeki Çomucak mevkisinde yol kontrol uygulama noktasında ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, şehre giriş ve çıkış yapan araçları durdurarak kimlik kontrolü yaptı, sürücüleri ve yolcuları kontrol etti. Sokak kısıtlamaları devam eden 65 yaş ve üzeri ile  0-18 yaş grupları denetlendi. Yoğun talep olan ilçede kontroller sırasında zaman zaman uzun kuyruklar oluştu. İlçedeki denetimlerin ara verilmeden devam edeceği bildirildi.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!