Tatilmaximum - Maxirez, yeni ofisi ile otellere vizyon katmaya devam edecek

Tatilmaximum - Maxirez, yeni ofisi ile otellere vizyon katmaya devam edecek

Tatilmaximum - Maxirez, Antalya’nın Lara bölgesindeki Güzeloba mahallesinde yer alan yeni ofisini düzenlediği kokteyl ile açtı. Kokteyle Tatilmaximum / Maxirez’in en büyük partneri Meeting Point Turkey yöneticileri ve birçok otel sahibi-yöneticisi katıldı.

2011 yılında kurulan Tatilmaximum online turizm markasından sonra, 2015 yılında Maxirez markası ile otellere callcenter hizmeti vermeye başlayan şirket, yenilenmiş yüzü ile Güzeloba Mahallesi’nde faaliyetlerine devam edecek. Tatilmaximum - Maxirez sahibi Harun İşçi açılışta yaptığı konuşmada “27 yıllık turizm tecrübemiz ile yaptığımız işlerde Türkiye’de önemli bir marka haline geldik. 2017 yılında imzalanan Meeting Point Turkey partnerliği ile gücümüze güç katarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz” dedi.

Verecekleri hizmet hakkında bilgi veren Harun İşçi, açıklamalarına şöyle devam etti: “2019 yılında vermiş olduğumuz Callcenter hizmetini bir üst seviyeye taşıyarak, otelleri kendi web sitelerinden satışlarını yaparken, verilen hizmetin sadece callcenter olmadığını, gerek sosyal medya gerekse Google’da yapılan reklamlarla, otellerin gelecekteki vizyonlarını tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Sürekli geliştirdiğimiz yazılımlar ile 2020 yılı içerisinde Meta Search’lere ve GDS’lere bağlanarak, satışlarımızı bir üst seviyeye taşıyıp, otellerimizi sadece iç pazarda değil dünya otellerinin satışının yapıldığı bir platforma taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!