Teknoloji ve Tasarımın Birleştiği İsim

Teknoloji ve Tasarımın Birleştiği İsim

Her alanda ustalıkla çalışan ve teknolojinin bütün imkanlarından yararlanan By Güngör, yarattığı yaşam alanları ve profesyonel ekibi ve yenilikçi projeleriyle Türkiye'de bir adım öne çıkıyor.

Sektörde önce firmalardan biri olma rolünü üstlenen by Güngör Tente, 2009 yılından bu yana hizmet vererek, Antalya ve çevresine ürün satışı gerçekleştirmektedir. Ürünleri arasında katlanır perde (pergole) başta olmak üzere, mafsallı tente, kasetli tente, körüklü (balon) tente çeşitleri, asma germe sistemler (tekstil mimari), sabit yapılar, cam balkon (katlanır cam), kış bahçesi, anahtar teslim yapı uygulamaları ve hareketli çatı sistemleri uygulamalarının bulunduğunu söyleyen by Güngör Tente'nin sahibi Mehmet Güngör, ürünleriyle ilgili şu bilgileri verdi. "Ürünlerimizin yüzde 80'i alüminyum olup, geri kalanı çelik konsülüksiyon elektrostatik boya ile boyanarak uzun süreli kullanımı sağlanmıştır. Ayrıca uzaktan kumanda sistemi ile de ileri - geri hareket imkanı sunularak kullanımı kolaylaştırılmıştır. Makasları pistonlu olan tenteneler daha uzun ömürlü ve daha sessizdirler. Sensörlü tentelerde tentenin yağmur, güneş ve rüzgar gibi unsurlardan zarar görmesini önleyen bir mekanizma vardır ve bu sistem sayesinde de altındaki mobilyalar korunmaktadır. Güneşi tam karşıdan gören mekanlarda tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanılır. Tentenin kumaşı ise su geçirmeyen ve solmayan türdendir ve kullanılan malzeme paslanmaz çeliktir."Ev ve iş yerleriyle ilgili de tavsiyelerde bulunan Mehmet Güngör, güneş ve soğuktan korunmak için insanlar yıllardır farklı yöntemler kullanmışlardır. Önceleri bez branda ve şemsiyeler ile çözümler ürettiklerini belirten Güngör, özellikle son yıllarda gündeme gelen sigara yasağının da etkisiyle daha kullanışlı, istenildiğinde bir kumanda ile üstü istenildiği kadar açılabilen, kendinden LED aydınlatmalı, güneş ışınlarını geçirmeyen, yanmayan, ateş yürümeyen vinil esaslı Blackout kumaşlar kullanmaya başladıklarını ifade etti. by Güngör Tente'nin sahibi Mehmet Güngör; prestijli firma, otel, restoran, kafe, çay bahçeleri ve villaların da artık otomatik pergola sistemlerini kullanmaya başladıklarını sözlerine ekledi.     

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!