Terrace Beach Resort, 40 defa ve üzerinde tatile gelen misafirlerini ödüllendirdi

Terrace Beach Resort, 40 defa ve üzerinde tatile gelen misafirlerini ödüllendirdi

Antalya’nın gözde turizm merkezlerinden Side’de yer alan Terrace Beach Resort, tatil için 40 defa ve üzerinde tatile gelen misafirlerini ödüllendirdi.

Terrace Beach Resort, sadık misafirlerini plaket ve aile kartı ile ödüllendirdi. Ayrıca misafirler özel bir akşam yemeğinde ağırlandı. Yemeğe katılan misafirlerden Öz Ailesi 45 kez, Brandl Ailesi 42 kez, Peiffer Ailesi ve Strasdas Ailesi 41’er kez Terrace Beach Resort’ü tercih etti. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!