Terrace Hotels, turistlere Cumhuriyet Bayramımızı anlattı

Terrace Hotels, turistlere Cumhuriyet Bayramımızı anlattı

Manavgat’ın Ilıca beldesi Kumköy mevkiinde bulunan Terrace Beach Hotel ve Gündoğdu beldesindeki Terrace Elite Resort otellerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması coşkuyla gerçekleşti.

Açıldığı yıldan itibaren Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını gelenek haline getiren Terrace Beach Resort ekibi bu yıl da misafirlerine coşkulu bir kutlama yaşattı. 29 Ekim Cumhuriyet coşkusu, misafirler için yabancı dilde hazırlanan ve içerisinde Cumhuriyetimizin kuruluş bilgileri ve reformlarının anlatıldığı el broşürünün dağıtılmasıyla, başladı. Öğlen misafirlerin de katılımı sağlanarak bando takımı eşliğinde sahilde, cumhuriyet yürüyüşü yapıldı. Daha sonra Ulu Önder Atatürk’ün ismi yazılarak, uçan balonlar gökyüzüne salındı.

Gün içerisinde Cumhuriyetin kuruluşunun anlatıldığı slayt gösterileri ile günün önem ve anlamı turistlere anlatıldı. Akşam da Cumhuriyet kokteyli gerçekleşti. Otel müdürlerinin meşale ve bayraklarla kutlama alanına gelmeleriyle birlikte, büyük Türk Bayrağı açılarak 10. Yıl Marşı söylendi. Atatürk’ün en sevdiği danslar olan tango ve vals gösterisi ile gece devam etti. Aynı zamanda otelin restoranı, lobi ve havuz bölgelerinde Türk Bayrağı, Atatürk ve Cumhuriyet temaları işlendi. Cumhuriyet balosu, müzik ve folklor ekibinin gösterileri ile devam etti. Gece havai fişek gösterisi ile son bulurken misafirler geceye yoğun ilgi gösterdi.

Terrace Hotels Genel Müdürü Ahmet Çevik, Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün miras bıraktığı Cumhuriyetin korunması, hediye ettiği hürriyetin ve vatan bütünlüğünün devamını sağlayabilmeyi ve Türk devletinin aydınlık yüzünü yeni nesillere de aktarmayı amaçladıklarını söyledi. Çevik: “Milli bayramların tanıtılmasının Türk turizmine de ayrıca katkıda bulunduğuna inanıyorum. Bu sebeple de bu tür etkinlikleri kutlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!