Tez Tour, Intourmarket 2020 fuarına katılacak!

Tez Tour, Intourmarket 2020 fuarına katılacak!

Uluslararası tur operatörü Tez Tour, 12-14 Mart 2020 tarihlerinde Moskova'da Expocenter'da düzenlenecek olan Intourmarket 2020 fuarına katılacak.

Etkinliğin bir parçası olarak 234 metrekarelik bir alanda Türkiye, Yunanistan, İspanya, İtalya, Bulgaristan, Kıbrıs ve diğer ülkelerde çok çeşitli destinasyonları içeren tur operatörünün yaz hedefleri tanıtılacak. Ayrıca geleneksel olarak Tez Tour ile dünyanın dört bir yanından  iş ortakları ile toplantıları, fuar tarihlerinde şirketin standında gerçekleşecek.  Tez Tour Rusya'nın CEO'su voskan Arzumanov “ITM Fuarı’na katılımımız, şirketimiz için yılın önemli bir etkinliğidir çünkü Intourmarket, sektör profesyonelleri ile diyalog, dünyanın dört bir yanından arkadaşlarımız ve iş  ortaklarımızla toplantılar yapma, iş bağlantıları kurma, önemli anlaşmaları yapma  ve turizm ürünlerimizin tanıtılması sağlayan bir ortamı sunmaktadır” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!