Tez Tour, Intourmarket 2020 fuarına katılacak!

Tez Tour, Intourmarket 2020 fuarına katılacak!

Tez Tour, Intourmarket 2020 fuarına katılacak!

27 Kasım 2019 Çarşamba

Uluslararası tur operatörü Tez Tour, 12-14 Mart 2020 tarihlerinde Moskova'da Expocenter'da düzenlenecek olan Intourmarket 2020 fuarına katılacak.

Etkinliğin bir parçası olarak 234 metrekarelik bir alanda Türkiye, Yunanistan, İspanya, İtalya, Bulgaristan, Kıbrıs ve diğer ülkelerde çok çeşitli destinasyonları içeren tur operatörünün yaz hedefleri tanıtılacak. Ayrıca geleneksel olarak Tez Tour ile dünyanın dört bir yanından  iş ortakları ile toplantıları, fuar tarihlerinde şirketin standında gerçekleşecek.

 

Tez Tour Rusya'nın CEO'su voskan Arzumanov “ITM Fuarı’na katılımımız, şirketimiz için yılın önemli bir etkinliğidir çünkü Intourmarket, sektör profesyonelleri ile diyalog, dünyanın dört bir yanından arkadaşlarımız ve iş  ortaklarımızla toplantılar yapma, iş bağlantıları kurma, önemli anlaşmaları yapma  ve turizm ürünlerimizin tanıtılması sağlayan bir ortamı sunmaktadır” dedi.Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN