Genel

The Future of Luxury - Arabian Market, 1 Haziran’da Swissotel the Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek

The Future of Luxury - Arabian Market, 1 Haziran’da Swissotel the Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek

Luxury hizmet veren otel ve kuruluşların katılacağı The Future of Luxury, 1 Haziran’da Swissotel the Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek.

 

Kişi başı turizm harcamalarını yükselmesi ve lüks tatil için sıra dışı bir etkinlik olan The Future of Luxury - Arabian Market 1 Haziran’da yapılacak ikili iş görüşmelerinin yanı sıra;  gala gecesi ve yat gezisi ile katılımcı ve Arap misafirlerin birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacak.

100’e yakın lüks Arap acentanın misafir edileceği etkinliğin daha öncesinde 2 çok başarılı etkinlik yapılmıştı. 20 Ekim’de The Ritz Carlton Hotel’de ve 7/11 Nisan’da Nirvana Cosmpolitan Hotel’de yapılan Luxury B2B ve konferansa Türkiye’nin lüks otelleri iştirak etmişti.

Turizmdeki mevcut koşullarda lüks Arap pazarı turizm için çok önemli diyen
The Future of Luxury Satış Müdürü Gülşen Kaplan, 9 farklı Arap ülkesinden gelecek firmaların bölgenin lüks müşteriye sahip, yüksek harcama limitine sahip acentalar olduğunu belirtti. The Future of Luxury etkinliği Covid-19 ile ilgili modern önlemler ve kurallar uygulanarak yapılacak.


The Future of Luxury için gelecek firmalar kendi müşteri özellikleri içerisinde lüks tüketim dahilinde, özel uçakla veya business class uçuşlar, lüks property, lüks oteller, rezidanslar olmakla beraber, limousine servis araçlar, alışver
işler,  residans gibi pahallı harcamalar yapan turistler aynı zamanda ülkemizde medikal tedavi yaptırıyorlar.

Etkinlik, Swissotel the Bosphorus İstanbul ve Arap ülkelerinin lüks markası Valley of Tourism sponsorluğunda gerçekleşecek.