The Land of Legends's Üç Ödül Birden!

The Land of Legends's Üç Ödül Birden!

The Land of Legends, bu yıl 15’incisi düzenlenen dünyanın en prestijli iş ödüllerinden Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 3 farklı ödül kazandı.

Misafirlerine sıradışı bir tatil deneyimi yaşatan The Land of Legends, 74 ülkeden 3 bin 900’ü aşkın adayın yarıştığı ve 12 ayrı jüride 270 üst düzey yöneticinin görev aldığı Stevie Ödülleri’nde Musical Parade etkinliğiyle üç ayrı ödül birden kazandı. Dünyanın ilk müzikal şöleni olma unvanına sahip Musical Parade ile ödüllere başvuru yapan The Land of Legends, Company of the Year, Brad Experience Event ve Brand Experience of the Year kategorilerinde bronz ödüllere layık görüldü. Franco Dragone tarafından tasarlanan birbirinden farklı ve özgün karakterlerle gerçekleştirilen Musical Parade, her gün saat 22:00’de ücretsiz olarak The Land of Legends misafirlerinin beğenisine sunuluyor. 15’inci Stevie Uluslarası İş Ödülleri, 20 Ekim’de Londra’da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!