The Marmara Antalya, yılbaşı gecesine hazır

The Marmara Antalya, yılbaşı gecesine hazır

The Marmara Antalya, yılbaşı gecesinde misafirlerini hem geleneksel hem modern motiflerle zenginleştirilmiş özel paketiyle karşılıyor.

Koktel ve gala yemeğiyke başlayıp, oryantal şov ve DJ performanslarına uzanan gecede, eğlencenin en renkli hali Antalyalıları bekliyor. The Marmara Antalya’da yılbaşı gecesi, misafirleri büyük eğlenceye hazırlayacak yeni yıl kokteyliyle başlayacak. Kokteylin ardından konuklar, zengin ve lezzetli tatlarla dolu Gala yemeğine davet edilecek. Geleneksel ve modern tatların harmanlandığı yılbaşı sofrasında misafirlere, usta şeflerin özenle hazırladığı yemekler ikram edilecek.Gecenin ilk canlı müzik şovunda Solist Fevzi ve Orkestrası sahne alacak. İlerleyen saatlerde konuklara, Hülya Orhan ve Orkestrası adeta müzik ziyafeti sunacak. Ziyafet, geleneksel yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezi oryantal şov ile devam edecek. Yeni yılın ilk dakikalarında ise DJ performansıyla eğlence zirveye taşınacak. Tuti Restaurant’ın çorba servisi sonrasında otelin konfor dolu odalarında geçirilecek gece, 2015’e unutulmaz bir nokta koyacak.Sadece Gala yemeğine katılmak isteyen misafirler kişi başı KDV dahil 225 TL ile bu eğlenceye ortak olabilirken 50 TL fark ile de The Marmara Antalya’nın çift kişilik oda konforundan faydalanabilecek.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!