THINK TANK PANELLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞUYOR

THINK TANK PANELLERİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞUYOR

Turizm Düşünce Platformu tarafından organize edilen ve turizmcilerin büyük ilgisini gören Think Tank panelleri, bu sefer Akdeniz Üniversitesi öğrencileri ile buluşacak.

Turizm Düşünce Platformu ve Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin düzenleyeceği Think Tank panelleri, turizm dünyası ve turizmciler için önem taşıyan konular hakkında farkındalık yaratmak için sektörü öğrencilerle buluşturmayı amaçlıyor. 

Turizm Düşünce Platformu, düzenleyeceği altı Think Tank paneli ile turizm için önem taşıyan konuları öğrencilerle buluşturmayı amaçlıyor.

Akdeniz Üniversitesi, Turizm Fakültesi, Nuri Özaltın Toplantı Salonu’nda yapılması planlanan paneller şöyle:

28 Şubat 2017 (Salı) 12:30-13:15
“Mezuniyet Sonrası Yeni İstihdam Trendleri”

14 Mart 2017 (Salı) 12:30-13:15
“Turizmde Ar-Ge”

28 Mart 2017 (Salı) 12:30-13:15
“Turizmde Kültürel Etkileşim”
 
18 Nisan 2017 (Salı) 12:30-13:15
“Antalya Turizmde Bir Marka Mı?”

02 Mayıs 2017 (Salı) 12:30-13:15
“Antalya Turizm Destinasyonu Konusunda Portal Yaratma” (Öğrencilerin katkılarıyla)

16 Mayıs 2017 (Salı) 12:30-13:15
“Turizm Pazarının Değerlendirilmesi”

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!