Thomas CEO’su Fankhauser: “Üzgünüm, özür diliyorum”

Thomas CEO’su Fankhauser: “Üzgünüm, özür diliyorum”

Thomas Cook’un CEO’su Peter Fankhauser, hafta sonu geçen çılgınca görüşmelerin ardından borç verenlerinden bir kurtarma paketi temin etmekte başarısız olduktan sonra, şirketin iflas noktasına gelmesinden dolayı derin bir üzüntü duyduğunu söyledi.

İngiltere Sivil Havacılık Otoritesi (CAA), Thomas Cook’un alım satımı durdurduğunu ve hükümetin önümüzdeki iki hafta içinde 150 binden fazla İngiliz müşterisini eve getirmeye hazır bir uçak filosuna sahip olduğunu söyledi. Fankhauser yaptığı açıklamada; “Uzun yıllar boyunca bizi destekleyen milyonlarca müşterimizden ve binlerce çalışanımız, tedarikçimiz ve iş ortaklarımızdan özür diliyorum” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!