Thomas Cook neden iflas etti?

Thomas Cook neden iflas etti?

Uzmanlara göre üzücü gerçek, Thomas Cook’un değişen zamana ayak uyduramaması olarak gösteriliyor.

The Guardian’ın haberine göre iki yıl önce batan Monarch Airlines’ın eski patronu Tim Jeans, Radio 5 Live’a Thomas Cook’un “İngiltere’deki havalimanlarından insanları otellere gönderme” modelinin artık işe yaramadığını söyledi. Jeans, “İnsanlar artık uçak ve otellere tıkılmak yerine, farklı deneyimler yaşamak istiyorlar” diyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!