Thomas Cook’un iflasının ardından gözler WTM Londra’da

Thomas Cook’un iflasının ardından gözler WTM Londra’da

Thomas Cook’un iflası sonrasında İngiltere pazarındaki gelişmeleri takip eden turizmcilerimiz, bugün Londra’da başlayacak olan World Travel Market’te (WTM) son gelişmeleri görecek.

İngiltere pazarındaki son durumu görmek için haftasonu itibari ile İngiltere-Londra’ya hareket eden turizmcilerimiz bugün başlayacak olan ve 6 Kasım’da son bulacak fuarda, kafalarındaki soru işaretlerini cevap arayacak.

767 metrekarelik Türkiye standının yer alacağı fuara, özellikle Ege ve Antalyalı turizmcilerin büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Tur operatörleri ile yapacakları görüşmeler ve İngiliz turistlerin göstereceği ilgi ile 2020 turizm sezonunu şekillendirmeye başlayacak olan turizmciler, bu fuarla Avrupa pazarındaki ilk sinyalleri de görecek.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!