THOMAS COOK’TAN TRENDY ASPENDOS’A ÖDÜL

THOMAS COOK’TAN TRENDY ASPENDOS’A ÖDÜL

Thomas Cook’un “Sunny Heart Award 2016” ödülleri kapsamında Frankfurt kentinde bir tören düzenlendi.

Sunny Heart Award 2016 kapsamında düzenlenen törende Antalya’da yer alan Trendy Hotels’in üyesi olan Trendy Aspendos “En İyi Aile Oteli” ödülünü almaya hak kazandı. Trendy Aspendos Beach’in ödülünü Trendy Hotels Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Tümbül teslim aldı. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!