THY, Thomas Cook’un uçaklarına talip oldu

THY, Thomas Cook’un uçaklarına talip oldu

NTV'den Levent Ertem'in haberine göre Boeing’in önemli bir iş ortakları olarak yoluna devam etmesini istediklerini belirten Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı şöyle konuştu: "737 Max tipi uçaklara getirilen uçuş yasağı sonrası THY, B ve C planları hazırladı” dedi.

B ve C planlarını her an bunları yürürlüğe koyabileceklerini belirten Aycı: “Filomuzda bu nedenden ötürü bir açık yaşamak istemeyiz. Thomas Cook’un yerdeki uçakları dahil yeni alternatifleri de değerlendiriyoruz. Temennimiz artık Boeing’in bu meseleyi bir an önce çözmesi. Bu uçakların her gün bize zarar yazması ve belirsizlik kötü bir durum. Bu işten sadece maddi kayıp yaşamıyoruz, moralimizi de bozuyor."

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!