Titanic Hotels’in İstanbul ve Antalya otellerinde hazırlıklar tamamlandı

Titanic Hotels’in İstanbul ve Antalya otellerinde hazırlıklar tamamlandı

Titanic Hotels, 2020’yi unutulmaz bir geceyle karşılamak ve birbirinden özel şovlarla kusursuz bir geceye tanıklık etmek isteyenler için hazırlıklarını tamamladı.

Titanic Hotels’in İstanbul ve Antalya’daki otelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir yılbaşı programı hazırladı. Birbirinden renkli konukların eğlenceli müzikleriyle sahne alacağı gecede, misafirler enfes gala menülerini tadarak yeni yıla Titanic Hotels’de merhaba diyecek.

Titanic Mardan Palace; yeni yılı görkemli bir sarayın gerçek lüks ve ihtişamıyla karşılıyor.  Dilek Taş Jazz Trio eşliğinde Lobby’de yılbaşı kokteyli ile başlayacak gecede Topkapı Orchestra eşliğinde yılbaşı gala yemeği, sonrasında Moulin Rouge ile  Monkey Club da eğlenceli saatler misafirlerini bekliyor.  Titanic Deluxe Belek, yeni yılı çam ormanlarının arasında doğayla iç içe, eşsiz, büyüleyici deniz manzarası eşliğinde Direnen Mızıkacıları ve DJ party ile karşılıyor. Çocuklar için de eğlenceli aktivitelerin düşünüldüğü Tini Kids Club ile mini discoda komedi sihirbaz, balon adam ve palyaço ile doyasıya eğlence seçenekleri sunuluyor.

Titanic Beach Lara, masmavi deniz manzarasının büyüleyici güzelliği ve dünyaca ünlü Lara kumsalının gemi temalı eşsiz mimarisi eşliğinde 2020’ye merhaba demek için misafirlerini bekliyor. Konuklar, yılın son gününü Murat Alpsü ve orkestrası ile yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi olan oryantal dans gösterisi eşliğinde karşılamak için yerini ayırttı. Tini Kids Club’da eğlenceli oyunların da düşünüldüğü gecede dans partisi, Noel Baba, sihirbaz, çocuk sineması ile doyasıya eğlence minikleri bekliyor.

Yeni yıla İstanbul’da gireceklere keyifli alternatiflerTitanic Port Bakırköy, yılbaşının klasiği olan oryantal dans gösterisi ve zengin yılbaşı menüsü eşliğinde iki farklı program sunuyor. Otelin en üst katında bulunan büyüleyici deniz manzarasına sahip Compass Restaurant’ta dillerden düşmeyen Türkçe şarkılarla Pınar Hatipoğlu ile Art Orkestrası, şık ve gösterişli balo salonunda yerli ve yabancı popüler şarkılardan oluşan eğlenceli repertuvarı ile Banu Korkmaz & Orkestrası yer alırken, Titanic Business Kartal’da yılbaşı gecesi sevilen şarkılarıyla Vildan Demir ile Taner Sar Orkestrası ,  Titanic Business Golden Horn’da Ayur Aydın ve orkestrası sahne alıyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!