Otel

Tümü

Titanic Hotels, kariyer fırsatı sunmaya devam ediyor

Titanic Hotels, kariyer fırsatı sunmaya devam ediyor

“Turizm’in hizmet kalitesi okullar ile başlar, özel sektörle hayat bulur” bakış açısıyla Titanic Hotels insan kaynakları ekibi okul ziyaretleri, seminerler ve kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor.

Titanic Hotels İstanbul Bölgesi Bölge İnsan Kaynakları Müdürü Fatih Baycan yaptığı açıklamada “İş hayatının zorlukları ile direkt temas kuran geleceğin yönetici adayları, mesleğin getirdiği zorluklar ile baş etmede sorunlar ve hatta meslekten uzaklaşma eğilimi göstermektedir. Bu ve buna benzer durumların yaşanmaması adına, Titanic Grubu olarak eğitim uzmanlarımız, tüm stajyer ve yeni mezun olmuş adaylara eğitimler vererek geçişin bilinçli olarak yapılmasını sağlamaktadır” diyor.

Baycan, “Alışkanlıkların yanı sıra teorik ve pratik eğitimlerin iş hayatında devam etmesi, çalışanın kendinden emin, hedeflerine yol haritasını belirlemiş, tecrübeli yöneticilerinden mentorluk almış ve okulda öğrendiklerini de pekiştirmiş oluyo ve böylece profesyonel bir kimlik kazanmış oluyor” diyerek stajın önemini bir kez daha vurguluyor.

Gelecek Sensin! sloganıya Titanic Hotels Group, sektöre daha donanımlı, daha hazır ve özgüvenli öğrencilerin yetişmesine vesile olmaya devam ediyor.