Titanic Mardan Palace ve Inventum Global arasında büyük anlaşma

Titanic Mardan Palace ve Inventum Global arasında büyük anlaşma

Hindistan düğün ve MICE pazarının lider acentesi Inventum Global ve sıra dışı mimari ve sınırsız lüksün yeni adresi Titanic Mardan Palace, Hindistan pazarına özel 3 yıllık tek yetkililik anlaşması imzaladı.

Hindistan pazarında uzun süredir gerçekleştirdiği özel çalışmalarla son yıllarda ülkemize birçok sansasyonel Hint düğünü ve grup organizasyonunu kazandıran Inventum Global ile bu yıl yenilenen yüzüyle kapılarını açan Titanic Mardan Palace arasında 3 yıllık tek yetkililik anlaşması imzalandı.

Anlaşmanın içeriğinin uzun ve titiz görüşmeler sonrasında kazan-kazan iş birliği temeli üzerine belirlendiğini ifade eden Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak Hindistan Pazarındaki etkin iletişim gücü ve vizyonumuzu, Titanic Mardan Palace’ın büyüsüyle birleştirerek hem anlaşmanın paydaşlarının hem de şehrimizin ve de ülkemizin faydasına büyük bir sinerji oluşturacağımıza her iki taraf olarak da inandık. Bugüne kadar Hindistan pazarında pek çok ilke imza attık ve bu anlaşma Hint pazarından gelecek düğün ve grup talepleri için ülkemizde imzalanan ilk tek yetkililik anlaşması olması sebebiyle de oldukça özel. Bu anlaşmaya imza atarak, gösterdikleri yapıcı, vizyoner yaklaşımdan ötürü Titanic Hotels üst yönetimine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Amacımız; havacılığa yaptığımız yatırımlar sonrasında, tüm partnerlerimiz ile birlikte oluşturacağımız sinerji neticesinde, ülkemizi Hint Düğünleri ve özel grup organizasyonları açısından, büyük bir çekim merkezi haline getirmek. Bunun için yol haritamız ve stratejimiz hazır. Enerjimizi, teknik altyapımızı ve tecrübemizi kullanıp çok çalışacağız ve başarılı olacağız” dedi…

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!