Tour of Antalya’da kazanan turizmin başkenti oldu

Tour of Antalya’da kazanan turizmin başkenti oldu

Tour of Antalya’nın son gün koşulan Side-Antalya etabını Alpecın Fenıx Takımı’dan Tım Merlıer kazandı. Genel ferdi klasmanda birinci gelen Canyon DHB Takımı’ndan Max Stedman, 2020 yılının şampiyonu oldu.

Perşembe günü 23 ülkeden 29 takım ve 173 sporcu ile başlayan Tour of Antalya Pazar günü koşulan 136.8 kilometrelik Side-Antalya etabı ile sona erdi.

Side-Antalya etabını Alpecin Fenix Takımı’ndan Tim Merlier 2 saat 57 dakika 31 saniye ile kazandı. İkinciliği Felbermary Takımı’ndan Filipe Fortin, üçüncülüğü de Bike Aid Takımı’ndan Frederik Dombrovski aldı.

Genel Ferdi Klasmanda ise Canyon DHB Takımı’ndan Max Stedman etap kazanamamasına rağmen Tour of Antalya‘yı kazanarak 2020 yılının şampiyonu oldu. Genel takım klasmanında da Tour Of Antalya’nın şampiyonu Alpecin-Fenix oldu.

4 gün süren ve Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin gözler önüne serildiği Tour of Antalya’yı, yerli ve yabancı basın mensupları da yakından takip etti.

Yapılan röportajlarda sporcular, Antalya’yı çok sevdiklerini, daha yakından tanımak ve tatil için Antalya’ya yeniden geleceklerini söyledi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!