Otel

Tümü

Tripadvisor, Holidaycheck ve Hotels.com’dan MP Hotels Türkiye’ye 6 ödül

Tripadvisor, Holidaycheck ve Hotels.com’dan MP Hotels Türkiye’ye 6 ödül

Yaz sezonuna hızlı bir giriş yapmaya hazırlanan uluslararası otel zinciri MP Hotels, sezonun başlamasına kısa bir süre kala kazandığı yeni ödüllerle motivasyonunu yükseltti.

Alanya’dan Alaçatı’ya, güney sahillerinin en gözde lokasyonlarında konumlanmış 6 otel, Tripadvisor Travellers Choice 2021, HolidayCheck Special Award 2021 ve Hotels.com Loved by Guests Award 2021  ödüllerine layık görüldü.

Ödül kazanan oteller şöyle: Design Plus Seya Beach Hotel, Labranda Mares Marmaris, Labranda Ephesus Princess, Labranda Alantur Resort, Labranda TMT Senses Hotel.

Konu hakkında bir açıklama yapan MP Hotels Türkiye CEO’su Murat Oldaç, "Zor dönemlerin sonuna yaklaşırken gelen bu ödüller bizleri çok sevindirdi. Hizmet verdiğimiz otellerin misafir memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini bir kez daha tescilleyen misafirlerimiz, verdikleri değerli oylarla MP Hotels’in Türkiye’deki 6 otelini “Tripadvisor 2021 Travellers Choice”, “HolidayCheck 2021 Special Awards” ve “Hotels.com Loved by Guests Award 2021”  ödüllerine layık gördü. 
Çok değerli misafirlerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyor, emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımızı verdikleri katkılardan dolayı tebrik ediyoruz. 2021 yaz sezonunda da misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmak için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.