TUI Magic Life Jacaranda, yaza dünyaca ünlü şarkıcı Inna ile veda etti

TUI Magic Life Jacaranda, yaza dünyaca ünlü şarkıcı Inna ile veda etti

Antalya’nın gözde turizm merkezlerinden Side’de yer alan TUI Magic Life Jacaranda, organize ettiği konser ile yaza coşkuyla veda etti. Dünyaca ünlü şarkıcı Inna’nın sahne aldığı gece misafirleri mest etti.

TUI Magic Life Jacaranda misafirlerinin büyük ilgi gösterdiği konserde sahne alan Inna, sevilen parçalarını seslendirdi. Inna’nın şarkılarına eşlik eden yerli ve yabancı misafirler, unutulmaz bir gece ile yaza veda etti. Misafirler, dans ederek takip ettikleri konseri bol bol fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdi

TUI Magic Life Jacaranda Satış ve Pazarlama Müdürü Bennur Çelebi, organize ettikleri Inna konseri ile yerli ve yabancı misafirlere teşekkür etmek istediklerini belirterek, “Bizim için iyi bir yıl oldu. Tatillerinde bizi tercih eden misafirlerimizi ülkelerine farklı bir gece ile uğurlamak istedik. Güzel bir gece oldu. Gelecek sene de misafirlerimize güzel sürprizler hazırlayacağız” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!