Otel

Tümü

TUI Magic Life, yeni tesisi TUI Magic Life Belek ile Türkiye'deki kulüp portföyünü genişletti

TUI Magic Life, yeni tesisi TUI Magic Life Belek ile Türkiye'deki kulüp portföyünü genişletti

TUI Group’un Antalya’nın gözde turizm merkezi Belek’teki yeni tesisi TUI Magic Life Belek, düzenlenen törenle sezonu açtı. 8 havuzu, 10 kaydıraklı aquaparkı ve kapsamlı su sporları seçenekleriyle TUI Group'un her şey dahil kulüp marka portföyünün yeni su cazibe merkezi oldu.

Geniş bahçelere yayılmış 594 odalı köy tarzı binaları ile çocuklar ve gençler için birçok aktivite, kulübü aileler için ideal bir tatil yeri haline getiriyor. Eski Club Asteria Belek'in mevcut kompleksi, yeni açılış için TUI Magic Life tarzında dönüştürüldü.

TUI Magic Life Belek’in 1 Temmuz 2021 tarihindeki görkemli açılışına T.C. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ın yanı sıra, TUI AG Merkez Hannover-Almanya'dan TUI Magic Life ve Robinson Club Yönetici Direktörleri Bernd Maeser ve Tobias Neumann, TUI Hotels&Resorts Yönetim Direktörü Thomas Pietzka, Thomas Lindner-TUI Hotels&Resorts Finans Direktörü, Tunus’tan Magic Hotels Yönetim Direktörü Mossaab Battikh, Antalya Turizm İl Müdürlüğü, turizm dernek başkanları, acenteler, yerel hastane yöneticileri, şirket avukatları ve hukuk danışmanları, TUI Hotels Türkiye Genel Müdürleri ve merkez ofis yöneticileri ile birçok değerli misafir de katıldı.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan yaptığı açılış konuşmasında “Türkiye, tesisleri, yatırımcıları ve çalışanları ile pandemi koşullarına kendini iyi hazırladı. Havalimanında misafirleri karşılamadan tesislerimizde pandemi için uygun koşulları yaratmaya kadar tüm bu zincir çok iyi çalıştı” dedi. TUI Magic Life Belek’ten bahseden Demircan sözlerine “TUI, bu tesisi pandemiden hemen önce satın aldı ve yatırım yapmaya da devam etti. Özellikle bu süreçte sabır, güven ve özveri gösteren tüm TUI yetkililerine saygı ve selamlarımızı sunarız. Buraya tatile gelmek isteyen misafirlerin sadece Antalya'nın sıcaklığını değil, insanımızın cana yakınlığını da tercih edeceğine eminim." şekilde devam etti.

TUI Magic Life Yönetim Direktörü Bernd Mäser ise, "Yeni kulübümüz, aquaparkları, geniş su sporları yelpazesi ve kendinizi ormandaymışsınız gibi hissettiren bahçeleriyle size hem doğal, hem de dingin bir ortam sağlıyor. Türkiye'de tatil talebinin giderek arttığını görüyoruz. TUI Magic Life Belek ile birlikte yine popüler tatil beldesindeki “Herşey Dahil” markasına ait 5 kulüp, tüm misafirlerine hizmet vermeye hazır" dedi.

Bakan Yardımcısı Demircan, Maeser ve ev sahibi TUI Hotels Türkiye Yönetim Direktörü Ali çılış konuşmalarının ardından kurdele kesim töreni gerçekleştirildi. Böylelikle TUI Magic Life Belek ile markanın beş Türk kulübünün tamamı yeniden misafirlerine açıldı.

Kapsamlı güvenlik ve hijyen konsepti sayesinde TUI Magic Life, pandemi sırasında bile eğlencenin de ihmal edilmediği rahat bir tatil deneyimi sunuyor. 2021 yazında konuklara haftada 3 tema günü sunuyor. Bunlar arasında sayısız büyülü tatil anları ile "Sihirli Gece" ve tatil beldesinden yerel spesiyaliteler içeren bir "Yerel Gece", farklı bir gösteri ve bölgesel ürünler içeren bir pazar yer alıyor.

Misafirler mutfak lezzetleriyle şımartılacak ve “Herşey Dahil” konaklama sayesinde endişelenmelerine gerek kalmayacak. Ana restoran Magico, her zaman yerel bir yemek sunar ve misafirleri bölgenin damak tadıyla tanıştırır. Salatayı sıkıcı bulanlar bu yaz yeni canlı pişirme salata istasyonunu ziyaret etmeli. Burada konuklar, kendi zevklerine uyacak şekilde bir araya getirilmiş çok çeşitli taze malzemelerle salatalarını yiyebilirler. Vejetaryen istasyonu ayrıca vejeteryan yemeklerinin gerçekten lezzetli olabileceğini kanıtlıyor. Çocuk Büfesi'ndeki yeni yemekler ve paket servis snack istasyonundaki çevre dostu ambalajlar da tatilde ziyafetin çeşitliliğini gösteriyor.

TUI Magic Life Belek ile markanın 5 Türk kulübünün tamamı yeniden misafirlerine açıldı. İspanya, İtalya ve Yunanistan'daki TUI Magic Life Kulüpleri sezonlarına Mayıs ayında başladı ve tatil talepleri bu kulüplere her geçen gün daha da artıyor.