TUI’nin “En İyi 100 Otel” sıralamasına giren Türkiye’deki 33 otelin 28’i Antalya’da

TUI’nin “En İyi 100 Otel” sıralamasına giren Türkiye’deki 33 otelin 28’i Antalya’da

Dünyanın en önemli tur operatörlerinden TUI'nin her yıl, müşterilerinin oylarıyla belirlediği 'En İyi 100 Oteli-TUI Holly Award' ödüllerinde bu yıl Türkiye 33 otelle ilk sırada yer aldı.

TUI'nin 1994 yılından bu yana her yıl düzenlenen 'TUI Holly' ödülleri 2020 sezonu belli oldu. TUI'nin kendi müşterileri arasında yaptığı anket sonucunda, TUI müşterileri için tatilini mükemmel kılan her şeyin simgelendiği, hizmetten gastronomiye birçok değerlendirmenin yapıldığı oteller arasında yapılan ankette, müşterilerin eksiksiz şekilde mutlu edilmesi göz önünde bulunduruluyor.

TUI müşterileri tatillerinin ardından, 'TUI Holly Award 2020' ödüllerini belirledi. En iyi 100 otelin seçildiği TUI Holly Award ödüllerinde, Türkiye 33 otelle en çok ödül alan ülke oldu. TUI'nin en iyi 100 oteli listesinde 33 otelle ilk sırada olan Türkiye'yi, 27 otelle İspanya takip ediyor. Üçüncü sırada ise 12 otelle Yunanistan var. Türkiye'den listeye giren 33 otelin 28'i Antalya'dan, 5'i ise Muğla'dan.

Diğer ülkeler ve otel sayıları şöyle; Mısır 7, Portekiz 4, Tayland, Maldivler ve İtalya 3'er, Meksika 2, Tunus, BAE-Dubai, Almanya, Avusturya, Bulgaristan ve Kıbrıs 1'er otel. TUI Holly 2020 ödülleri ise 4-8 Mart 2020 tarihleri düzenlenecek, dünyanın en büyük turizm fuarlarından ITB Berlin Fuarı'nda yapılacak galada takdim edilecek.

TÜRKİYE'DEN LİSTEYE GİREN 33 OTEL
Türkiye'den TUI Holly'nin en iyi 100 listesine giren oteller ise sırasıyla şöyle:
Kemer Barut Collection
Concorde de Luxe Resort
Kaya Belek
Kaya Palazzo Golf Resort
Cornelia De Luxe Resort
Gloria Serenity Resort
Papillon Belvil Holiday Village&Hotel
Hotel IC Santai
Paloma Grida Resort
Papillon Zeugma
Hotel Aydınbey Kings Palace
Hotel Grand Side
Hotel Commodore Elite Suites&SPA
Barut Hemera
TUI Blue Barut Andız
Adalya Ocean
Arum Barut Collection
Hotel Melas Resort
Acanthus & Cennet Barut Collection
Blue Waters Club
Ali Bey Resort
Ali Bey Club
TUI Blue Palm Garden
Kirman Hotels Sidera Luxury
Kirman Hotels Arycanda de Luxe
Kirman Hotels Leodikya Resort
Delphin Deluxe
Anik Hotel
TUI Magic Life Sarigerme
TUI Sensimar Seno Resort & Spa
TUI Blue Sarıgerme Park
Club and Hotel Letoonia
TUI Sensatori Resort Barut Fethiye

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!