TUI Russia & CIS, büyümesini kış döneminde de devam ettirecek

TUI Russia & CIS, büyümesini kış döneminde de devam ettirecek

Bu yaz sezonunda özelikle yeni açtığı Baltık, Kazakistan ve Belarus pazarlarının da eklenmesi ile yüzde 100’e yakın bir büyüme sergileyen TUI Russia & CIS, Antalya için kış döneminde koyduğu Rusya programları ile büyümesine devam edecek.

Kasım ayı itibari ile haftalık 11 sefer olarak planlanan kış programının detayları şöyle:

Moskova - 4 uçak
Kazan - 2 uçak
St. Petersburg - 2 uçakSamara -1 uçakUfa - 1 uçak Ekaterinburg - 1 uçak

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!