TUI Russia & CIS Türk turizmine hizmet vermeye devam ediyor

TUI Russia & CIS Türk turizmine hizmet vermeye devam ediyor

TUI Russia & CIS, ana sponsoru olduğu MITT ve Intourmarket Fuarları için Uçak, Konaklama ve Transfer Hizmeti Sunuyor.

TUI Russia & CIS, uluslararası seyahat ve turizm fuarlarından MITT ve ITM (Intourmarket) için düzenlediği uçak bileti, konaklama ve transfer içerikli paketleri ile Türk turizmine hizmet vermeye devam ediyor. 

Her yıl Rusya’da gerçekleşen ve dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan MITT ve Intourmarket  paket detaylarını öğrenmek için marketing_turkey@tui.ru adresine talep geçebilirsiniz.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!