TUI Rusya hedef büyüttü, Rusya’nın 37 şehrinden Antalya’ya turist getirecek

TUI Rusya hedef büyüttü, Rusya’nın 37 şehrinden Antalya’ya turist getirecek

TUI Rusya’nın CEO'su Taras Demura, 2020 yılında 3 milyon Rus turiste tatil sunmayı hedeflediklerini belirterek, bu hedef kapsamında Rusya’nın farklı şehirlerinden de Antalya’ya uçuş gerçekleştireceklerini söyledi.

Rus Tur Operatörleri Birliği’ne (ATOR) açıklamalarda bulunan TUI Rusya’nın CEO'su Taras Demura, Rusya’daki 3 milyonluk hedefleri içinde Antalya’nın önemli bir nokta olduğunu söyledi.

ATOR’un internet sitesindeki habere göre 2020'de Rusya'nın 11 şehrinden daha Antalya'ya uçuşlara başlayacaklarını ifade eden Demura “Böylelikle Moskova ile birlikte 37 şehirden Antalya'ya tur düzenleyeceğiz. Ayrıca Moskova'dan ve 6 şehirden Dalaman'a da uçacağız” diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!