TUI Sensatori Resort Barut Sorgun’a Hijyende Mükemmellik Ödülü

TUI Sensatori Resort Barut Sorgun’a Hijyende Mükemmellik Ödülü

Ev dışı tüketim sektörünün öncü markası Eczacıbaşı Profesyonel 2017 yılında başlattığı “Hijyende Mükemmellik” projesiyle işletmelerde hijyen standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

Proje kapsamında denetim, takip ve koruma aşamalarına tabi tutulan Barut Hotels’in Manavgat’taki tesisi TUI Sensatori Resort Barut Sorgun tüm aşamaların gerekliliklerini kusursuz bir şekilde yerine getirerek “Hijyende Mükemmellik” sertifikasını almaya hak kazandı.

TUI Sensatori Resort Barut Sorgun, Hijyende Mükemmellik Sertifikası’nı Akra Hotel’de düzenlenen törenle aldı. Törende konuşan Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, hijyenin tüketiciler için en önemli kriter olduğunu belirterek hijyen konusunda yapılan bir araştırmayı paylaştı.

Pelin Özbilgin, konuşmasının ardından Hijyende Mükemmellik Sertifikası’nı TUI Sensatori Resort Barut Sorgun Genel Müdürü Çağdaş Akkaya’ya teslim etti. Akkaya, yaptığı konuşmada proje kapsamında denetim, takip ve koruma aşamalarına tabi tutulduklarını ve bu sürecin kolay olmadığını söyledi. Akkaya: “Hijyen açısından iyiydik ancak mükemmel değildik. Mükemmel olmak için denedik ve başardık. Bundan sonra da bu sertifikayı umarız her sene alırız” dedi.


Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!