TUI, Thomas Cook’un iflası sonrasında rekor rezervasyon aldı

TUI, Thomas Cook’un iflası sonrasında rekor rezervasyon aldı

Dünya seyahat devi TUI, en büyük rakibi Thomas Cook’un iflası sonrasında yaz rezervasyonlarında artış yaşadı. Şirket, bugüne kadarki en iyi Ocak ayı satışını gerçekleştirdi. TUI CEO'su Fritz Joussen “Böyle bir başlangıç hatırlayamıyorum” dedi.

The Guardian’ın haberine göre TUI, Thomas Cook'un iflası sonrasında filosuna 21 uçak ekledi ve daha önce Türkiye gibi ülkelerde Thomas Cook'a hizmet veren otellerle sözleşmeler imzaladı. Yaşanan iflas sonrasında satışlarını artıran TUI, İngiltere'de 1 milyon, Almanya'da 500 bin daha fazla yolcu bekliyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!