Tuncay Özbakır, Turquoise Hotel’den ayrıldı

Tuncay Özbakır, Turquoise Hotel’den ayrıldı

Tuncay Özbakır, genel müdürlüğünü üstlendiği Turquoise Hotel Side’den ayrıldı.

Daha önce Antalya’nın önde gelen otellerinde görev alan konaklama sektörünün deneyimli isimlerinden Tuncay Özbakır, Antalya’nın Side bölgesinde yer alan ve 4 yıldır genel müdürlüğünü yaptığı Turquoise Hotel Side’den ayrıldı. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!