Tur fiyatları yüzde 10 artacak

Tur fiyatları yüzde 10 artacak

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) Başkan Danışmanı Dmitri Gorin, tur paketlerinin yakıt fiyatlarının artması nedeniyle yüzde 10 oranında pahalanacağını bildirdi.

Gorin, biletlerini önceden alan turistlerin endişelenmemeleri gerektiğini belirterek, "Firmaların çoğu henüz turistlere bu yükü yüklemiyor, fakat kışa doğru fiyatlar artacak" dedi.Gorin, fiyatların yaz sonuna kadar stabil kalacağını ve firmaların sektöre zarar vermeyeceğini, değişikliklerin uzun vadede olacağını kaydetti. Bilindiği üzere, yakıt Nisan 2018’den itibaren pahalanmaya başladı. Haziran’da en ucuz marka benzinin fiyatı ortalama 43 ruble seviyesindeydi. (Gazetem.ru)

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!