Tur operatörlerinin, Türkiye satışları için beklentileri büyük

Tur operatörlerinin, Türkiye satışları için beklentileri büyük

Tur operatörlerinin, Türkiye satışları için beklentileri büyük

21 Ocak 2020 Salı

Hollanda Turizm Fuarı’na katılan Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Başkanı ve TÜROFED Başkan Yardımcısı Bülent Bülbüloğlu, Türkiye’nin önemli pazarları Hollanda ve Belçika’nın 2020’de daha iyi bir performans göstereceğini söyledi.

2019 yılında Belçika ve Hollanda pazarlarında iyi bir yıl geçirdiklerini hatırlatan Bülent Bülbüloğlu, “Bu pazarların 2020’de daha verimli olacağını düşünüyorum. Turizm Bakanlığı’nın bu pazarlardaki hem görsel hem de dijital medyada agresif tanıtım çalışmaları var. Bunun yansımalarını da tur operatörlerinin rakamlarından görüyoruz” dedi.

Hollanda ve Belçika pazarlarının satın alma periyodunun yeni başladığını belirten Bülbüloğlu, “Ocak, Şubat ve Mart aylarındaki satışlardan beklentimiz büyük. Bu iki pazardaki tur operatörleri çok olumlu ve beklentileri büyük. Onlar da 2020’de çok verimli bir yıl bekliyorlar. Turizm Tanıtma Ajansı’nın yapacağı tanıtımların tüketiciye ulaşmasıyla birlikte bu pazarların daha da verimli olacağını düşünüyorum” diye konuştu.Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN