Turistler ve otelden duyarlı davranış

Turistler ve otelden duyarlı davranış

Bodrum'da, bitkin bulunan peçeli baykuş, Bodrum Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Torba Geçici Hayvan Bakım Evi'nde tedaviye alındı. Kanatları ve pençesini hareket ettirmeye başlayan baykuşun, tedavisinin ardından doğaya bırakılacağı bildirildi.

Gümbet Mahallesi'nde, dün turistler tarafından, bitkin halde peçeli baykuş bulundu. Bir otel çalışanı aracılığıyla durum, Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Evi'ne bildirildi. İhbar üzerine bölgeye giden ekip, baykuşu tedavi etmek üzere teslim aldı. Bakım evine geldiğinde hiç hareket edemeyen baykuş, beslenip gerekli tedavisinin yapılmasının ardından kanatlarını hareket ettirip, pençelerini kullanmaya başladı. Peçeli baykuşun, tedavisinin tamamlanmasının ardından doğaya bırakılacağı bildirildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!