Turizm Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeniden değerlendirilsin

Turizm Ajansı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeniden değerlendirilsin

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nun kurulması için kanun teklifi TBMM’de karara bağlandı. TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya, kanunun Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeniden değerlendirilmesini talep etti.

Türkiye Gazetesi’nden Fuat Uğur’un haberine göre TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya bu kanunun Cumhurbaşkanı tarafından yeniden değerlendirilmesini talep ediyor. Firuz Bağlıkaya “Ülke turizmi için Türkiye’nin pazarlaması ve algı yönetiminin tek merkezden ve güçlü biçimde yapılması gerek. Türkiye’nin en büyük acente kuruluşu TÜRSAB bunun içinde yer almıyorsa bu eksik olacaktır. Daha da iddialı konuşuyoruz. Önce biz olmalıyız, daha sonra başkaları olmalı. Çünkü bu bizi ilgilendiren bir şey. Zaten hâlihazırda yaptığımız bir şey” dedi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!